Розвиток малюка починається вже на етапі виношування

Розвиток малюка починається вже на етапі виношування. Від того, як матуся дбає про себе і дитину у власному животику, якими речами вона себе оточує, які емоції відчуває, залежить формування плоду. Саме тому багато хто намагається вести здоровий спосіб життя при вагітності, дивитися тільки добрі фільми, слухати класичну музику.Адже нехай малюк ще й не народився – він вже все розуміє й відчуває.

Як часто можна почути від батьків: «Якщо ти будеш добре поводитися, я буду тебе любити і буду тобою задоволений!».Але таке твердження з ранніх років закладає у дитинчатах розуміння того, що тільки хороших, сталих й мовчазних можна любити.А як же ж бути веселим та пустотливим дітлахам?Виходить, що навіть найменша помилка з їхнього боку не буде пробачена, а любов мами з татом вимірюється тільки успіхами дитини.

І все б нічого, якби таке ставлення не позначалося на характері дитини. Але те, як молода мама ставиться до дитини, як реагує на вчинки 2-3-річного непосиди, чому вчить і які звички культивує, впливає на гармонійність особистості.

Любіть діток безумовно, приймайте їх з усіма перевагами й недоліками!Від того, як ви ставитеся до нащадків, залежить їх подальше життя, відносини з оточуючими.Адже це так важливо: розуміти, що батьки підтримають в будь-яку хвилину, нададуть допомогу й співчуття.