У чому секрет щасливої родини?

У чому секрет щасливої родини?Пари, що тільки-тільки вступили до шлюбу, відповідять : «У радості й захваті при кожній зустрічі», а подружжя, які подолали разом безліч негараздів, тихенько посміхнувшись, дадуть відповідь: «У розумінні і прийнятті один одного з усіма перевагами й недоліками».

Для кожного з нас щастя й гармонійні відносини – це щось унікальне й сокровенне. Для молодої мами годування грудьми здорового та міцного малюка – майже диво.Для ділової жінки усвідомлення, що вона дала власним дітям усе, надає найбільше задоволення.

У щасливих сім’ях завжди лунає веселий сміх і панує заспокійлива, абсолютно особлива атмосфера. У дружній родині кожен готовий у будь-яку хвилину підтримати близьку людину. Неважливо, чи то підкажуть вам які необхідні мікроелементи під час вагітності приймати, чи як впоратися з неприємностями на роботі.По-справжньому близькі люди з радістю ділять злети й падіння.

Сімейне щастя – це праця.Часом зрозуміти вчинки іншої людини так непросто.Не потрібно брехати, що все добре або кидатися до бою, відстоюючи власну точку зору.Найкраще, що можна зробити, це сказати: «Я не зовсім розумію, що тебе спонукало у той час, але я хочу зрозуміти й готова вислухати».Сказати ці слова нескладно, але саме вони допомагають в найскладніші моменти.