Харчування мами і дитини

Осина талія чи здоровий малюк?

Ось і ,здавалось, можна з полегшенням видихнути – малюк вдома, все добре. Та тут випливає інша проблема, над  якою не одна молода мама сушила   голову : харчування безпосередньо для неї  та для малюка. Як тут бути? Адже з однієї сторони хочеться повернути свою фігуру, яка була до вагітності, влазити у старі добрі вузькі джинси та й взагалі розквітнути…А з іншої сторони? Малюку, допустимо, тиждень,  він 9 місяців спокійно розвивався в безпечній утробі матері, аж раптом він потрапляє у зовсім нове для нього середовище!  Виходить , втративши старий імунітет , він поки не набув нового, свого власного. А для цього, само собою ,потрібне збалансоване і дуже обережне харчування з боку матері. Як же бути мамі в цій ситуації?

Думаю, відповідь очевидна. В перший тиждень, найбільш суворий тиждень, породіллі треба відмовитись від практично всіх фруктів ( ні, навіть якщо ну дууже хочеться), їсти здебільшого супи та бульйони, не можна жирного та смаженого. Окрім цього, категорично заборонений алкоголь, солодкі та газовані напої, а також солодка випічка і копченості.

Як бачимо, список табу вражає.

Та не варто сумувати з цього приводу, адже для цього всього ще буде час, а заборонений плід, як правило, солодкий. Наша порада – не вішати носа, а навпаки , надихатись та радіти. Так, так, не дивуйтесь, адже хіба це не та золота альтернатива, якої так прагнуть молоді матусі? І для кровинки безпечно, і нам для фігури ой як на користь.

Тож опускати руки, а тим паче,  нарікати, ні в якому разі не можна, адже вже через декілька місяців Ви будете красивою та життєрадісною мамою з здоровою дитинкою!