Питання про здоров`я

Проінформованість = впевненість

Тільки відчувши на собі всю «радість» хвороби, кожен із нас, напевно, задумувався про важливість здоров`я. Адже хвора, нещасна людина абсолютно ні в чому не зацікавлена, виглядає млявою і депресивною. Та що тут говорити, кожен знає те гидке ламання кожної кісточки в тілі чи неможливий біль голови. Сумно, але це і є реалії. Важко зараз знайти людину, яка хоча б раз у житті не хворіла.

« Раз у житті..» , — іронічно усміхнетесь Ви.  Таки так, варто визнати, що рідко буває таке , щоб хоч раз у рік не захворіти на ангіну , ГРВІ чи бодай звичайну застуду. А фізичне здоров`я прямо пропорційно співіснує з емоційним.

Та хіба варто впадати у паніку? На щастя,  прогрес впевнено пішов вперед і тепер кожна стурбована жінка може лише за декілька секунд  прочитати про основні симптоми хвороби, найпоширеніші способи лікування, проконсультуватись на форумах з іншими чи поділитись своїм досвідом в, допустимо,  блозі.  Звичайно, обмежувати себе лише таким «лікуванням» не варто і найважливішим обов`язком відповідальної мами є консультація з фахівцем, огляд загального стану, аналізи і т.д.

Та тим не менш, щоб вдовольнити жіночу цікавість та заспокоїти хиткі нерви, можна «загуглити» чи скористатись частими запитаннями для того, щоб хоча б приблизно орієнтуватись в тому, що діється з Вашим організмом.

Тож, будьмо прогресивними, дорогі жінки, адже хто як не ми зможемо самі собі дати радуJ