Планування дитини

Запланувати дитину – справа не одного дня. Звичайно ж, для того щоб Ваша дитинка виростала здоровою та щасливою, потрібна ретельна підготовка. У  такі моменти життя найбільш чітко проявляється відповідальність двох батьків.  Адже найкраще, коли пара вирішує зачати дитину завчасно, приблизно за пів року до самого зачаття. Для батьків це час , коли варто змінити щось у  собі , стати кращими один для одного і для майбутньої дитини.

Перш за все, варто пройти повне обстеження у лікаря, зробити повний аналіз крові і т.д. Варто зауважити, що цей пункт є обов`язковим як для матері , так і для батька дитини. Відповідальність  за її майбутнє здоров`я  є однаково рівною для обох. Неважко догадатись, що наступним кроком є виключення із способу життя шкідливих звичок, а вже особливо паління.  Також майбутній мамі варто обмежити свою любов до гарячих ванн та саун. Здорове повноцінне харчування теж якнайкраще вплине на Ваше самопочуття,безумовно.

Хто зна, можливо, це саме той момент, коли варто змінити свій стиль життя, зробити його розміренішим та виваженішим. Медицина у 21 столітті впевнено заявляє про те, що є  величезна кількість можливостей для того, щоб планування і зачаття дитини відбувалось якнайбезпечніше, тож це вже особиста справа і бажання обох батьків.

Вправи для зміцнення м`язів спини та тазу, йога, плавання, малювання, прогулянки на свіжому повітрі, часопроводження із дітьми – все це неодмінно позитивно позначиться на Вашому здоров`ї , додасть Вам впевненості та розбавить Ваше життя позитивними  емоціями, допоможе майбутнім батькам зблизитись один із одним, досягти гармонії у стосунках, щоб у такий важливий для сім`ї час якнайсильніше відчувати любов та підтримку один одного.