Роди і післяродовий період

Бути сильною до кінця або  ранній післяродовий період.

Що ж відбувається з породіллею одразу після народження дитини? Як відомо, пологи – надзвичайно сильний стрес як з емоційної сторони, так і з фізіологічної. Тому треба розуміти, що виносивши 9 місяців дитину, організм не зможе повернутись до свого звичайного стану за декілька днів.

Що ж відбувається одразу, в лікарняній палаті? Перші декілька годин молода матуся , звичайно, почуватимется не найкраще. До того ж, акушерка, яка ОБОВ`ЯЗКОВО повинна наглядати за жінкою, не дасть Вам заснути, мірятиме Вашу температуру, вимірюватиме тиск та не дозволятиме рухатись. Це пов`язано з тим, що в цей короткий період загальний стан Ваш буде доволі нестабільний і є ризики кровотечі,а також із різким зменшення матки,  тож, любі жінки, ваше завдання – просто потерпіти. «Дев`ять місяців терпіла, то й тут перетерплю», — напевно, подумають деякі. Сумно, та все ж правда.

Та не варто засмучуватись, дорогі мами! Адже вже зовсім скоро Ви зможете взяти на руки та пригорнути свою кровиночку. А це, як показує практика, полегшує будь – який біль або й зовсім нейтралізує його.