Виховання та розвиток дитини

Виховання любов`ю

Вже з перших днів, немовля потребує особливої ніжності та піклування. Несформований організм поки що дуже чутливий як фізіологічно ,  так  і  психологічно. Піклування має проявлятися не лише в буденних речах, таких як годування, переодягання, купання і т.д.

Подбайте про одяг лише з натуральних тканин, про гіпоалергенні засоби гігієни і т.д. Не пожалійте часу та грошей        — це насправді важливо, а  посмішка Вашого маляти – буде для Вас найкращою винагородою

Навіть таке маленьке створіннячко, здавалось би , зовсім несвідоме, проте вже добре відчуває всі зміни вашого настрою, а інтонацію, особливо. Важливо займатись не тільки правильною вимовою дитини і повноцінним харчуванням, але і з раннього віку розвивати в дитини вміння висловлювати свою думку, не боятись творчості та креативу.

Мама і тато своїм же прикладом повинні з самого дитинства показувати немовляті , що у нього є свобода вибору, а також те, що ж його чи її думкою рахуються і вона теж має вагу в сім`ї.

Лише любов`ю і повагою ви зможете дитині на власному ж прикладі показати яка атмосфера має бути між членами сім`ї – агресивна і різка чи тепла та комфортна . Ваш синочок чи донька повинні твердо знати, що Ви для неї\нього – найрідніші в світі люди і що ви завжди можете забезпечити їх любов`ю та підтримкою, незважаючи ні на що.